Náš klub Vám může nabídnout poměrně širokou škálu služeb. Některé provozujeme sezónně a některé celoročně.
     K hlavní nabídce samozřejmě patří možnost ubytování a stravování n lyžařském areálu. Celoroční provoz umožňuje různá soustředění, tábory, školní výlety a zájezdy, ale i rodinnou rekreaci.
     Ubytování s kapacitou 46 lůžek s nachází v klidném prostředí lyžařského areálu vzdáleném cca 2km od středu města zcela mimo jakékoliv hlavní silnice či aglomeraci. Celá kapacita ubytování je rozdělena do chatek s dvoulůžkovým a třílůžkovým pokojem. V každé chatě se nachází WC, koupelna s umyvadlem a sprchou. 7 chat má ústřední topení (radiátory) a 3 chaty jsou vytápěny akumulačními kamny. Celé ubytovací zařízení prošlo v letech 2000 - 2003 rekonstrukcí sociálních zařízení a nadstandardtně splňuje nároky této třídy ubytování.
     Kolorit areálu uzavírá restaurace, která je k dispozici převážně ubytovaným hostům a pro veřejnost je otevřena pouze v neděli a ve svátky od 13.00 do 17.00 hodin. Mimo vymezenou dobu lze restauraci využít na termínově sjednané akce jako např. svatební hostiny, školení, večírky, srazy a pod.
     Ve vlastnictví klubu je také lyžařský vlek na Táboře, vzdáleném cca 2km od centra Lomnice nad Popelkou. Provoz je zajišťován dle sněhových podmínek a to zpravidla ve středu, v pátek a o víkendech a svátcích. Ke službám vleku na Táboře patří také provoz veřejné lyžařské školy. Podrobnosti o VLŠ se dozvíte na stránce speciálně věnované tomuto tématu.
     K nestandardním službám provozovaným naším klubem je provoz městského kina. Když v roce 1997 rozhodlo městské zastupitelstvo, že bude v Lomnici nad Popelkou budova kina nabídnuta ke komerčnímu využití a jediná nabídka byla na velkoobchod obuvi a tím zrušení kina jako takového vložili jsme se do jednání, odvrátili pád tohoto zařízení a již šestým rokem provozujeme lomnické kino. Věříme, že ke spokojenosti nejen města, ale hlavně jejich občanů diváků, neboť se domníváme, že ``kultura těla" by měla být v rovnováze ke "kultuře ducha".
     Vedle standardního programu filmových projekcí je možné využít sál a přísálí kina k různým prezentačním akcím, koncertům a akcím, pro které kino svojí kapacitou sálu 238 míst vyhoví lépe než divadlo s kapacitou takřka dvojnásobnou. Jen pro představu v lomnickém kině se promítá ve středu, čtvrtek, sobotu a neděli (zpravidla od 17.30 a 20.00 hodin) a jen v loňském roce 2002 jsme měli na programu 168 filmů.
     To je jen stručný výčet našich aktivit na poli služeb. Jakékoliv podrobnosti vám samozřejmě rádi zodpovíme. V průběhu roku bychom chtěli na těchto místech stránek postupně rozvést informace  více do podrobností.

Gnerální sponzor LSK Lomnice nad Popelkou.